Obracím se na vás se žádostí o pomoc. Automaty mi postupem času berou víc a víc, ale teď mi vzali to nejcennějši, co jsem měl. Kvůli hraní často lžu a lhal jsem i své přítelkyni, o kterou jsem přisel. Myslel jsem, že to mám pod kontrolou, ale neměl, chci přestat. Mám dost problémů, dluhu, nevážím si sebe ani života, který žiji. Potřeboval bych pomoc od lidi, kteří vědi jaké to je, lidi co to nepoznali a nevědí jaké to je a co člověk prožívá, sice pomůžou ale ne tolik a bohužel já už nemám nikoho kdo by mi pomohl a podpořil mě.

Mám problém se závislostí na sázkových hrách a ruletě, black jack. Sám problém již nezvládnu, rodina na pomoc nestačí, chtěl bych využít možnosti skupinové terapie Anonymních Gamblerů. Jsem z Olomouce, přes týden pracuji na Slovensku. Prosím o kontaktní místa na Moravě, eventuelně v Západním Slovensku. Vím jen o AG v Brně.

Nachází se v Českých Budějovicích nějaké centrum Anonymních Gamblerů? Jsem gambler, tedy myslím si to o sobě,navštěvoval jsem psycholožku, ale teď po 2 letech jsem opět začal hrát a prohrál jsem hodně peněz, tak vyhledám psychiatra ať mi poradí, zda se musím léčit do ústavu, nebo ambulantně. Ale rád bych navštěvoval i spolek Anonymních Gamblerů, jestli tady v Českých Budějovicích funguje, prosím informujte mě.

Chtěl jsem se informovat na existenci skupiny Anonymních Gamblerů v Plzeňském kraji. Absolvoval jsem dvouměsíční léčbu a kromě brněnské skupiny jsem v republice nenašel jiné terapeutické skupiny zabývající se problematikou patologického hráčství.
Děkuji

Rozhodl jsem se bojovat proti své závislosti na hraní- automaty. Mohl bych dostat radu, jak nejlépe postupovat? Jsem z Kladna.

Dobrý den,už několik let jsem utápím v dluzích a to jen díky gamblerství. Zkoušel jsem poradenství u psychologa, ale nepomohlo to a tak hledám někoho, kdo by mi s mým problémem mohl pomoci. Rád bych se hazardu zbavil sám, ale už vím, že to nejde.

Nehraji automaty déle než rok, ale docela dost si na tom ujíždím. Je mi osmnáct let a mám o deset let staršího přítele. Jsme už spolu celkem dlouho a máme problém v tom, že oba hrajeme automaty . Nemáme naštěstí finanční krize, pač to není v jakémsi extrému, ale moc se hádáme. Já studuji, přítel pracuje. Nebydlíme spolu, ale v podstatě jsem u něho pořád. Bydlím 50 km dál od něho. Výdělečně činná nejsem, ale vždy nějaké peníze mám. Jenže v posledních 3 – 4 měsících ani moc financí nemám, pač je prohraji na automatech . Když jdeme s přítelem hrát a já zrovna nemám peníze, tak mi vždy dá tak 500 Kč a každý se vydáme na svůj gambl. Pokaždé, co vyberu peníze vždy si přítel přijde pro částku, kterou mi dal . Takže mu to v podstatě vrátím. Jenže když nehraji já, je to problém začneme se hádat, protože on hraje a já ne. Je to hrozné, já jsem strašný cholerik a neuvažuji dřív nad tím, co mi vyletí z huby. Takže v podstatě mi začne vyčítat , že mu dlužím peníze atd . Bolí to moc. Nechci ho kvůli stroji ztratit, miluji ho a jsem s ním šťastná. Ale když hraji, tak ovládá automat mě a ne já jeho. Prosím jen o nějakou radu nebo slova , které si mé srdce vezme k sobě, když je bude číst.

Lítám v tom až po uši, jsem zadlužený, každému koho mám rád lžu a to jen kvůli nesmyslu zvaném výherní automat. Jsem docela inteligentní člověk a i přesto do toho cpu neustále peníze. Když peníze nemám, tak je to dobré, ale když se k nim dostanu, tak jsem jak smyslu zbavený, v tu chvíli vůbec nepřemýšlím, i když vím že je to špatně. Manželce jsem se k tomu přiznal a pak byl chvilku klid, jenomže teď v tom lítám znovu a nechci o ní přijít. Byl bych rád alespoň za malou radu.

Potřeboval bych poradit, jak najít smysl života a přestat s hraním, hraju jenom pod vlivem alkoholu a s tím je spojena i deprese. Nebo jak postupovat s léčením. Přišel jsem o vše, nemám kde bydlet, práci a hlavně peníze.

Můj přítel je gambler, chtěl by přestat a neví jak a na koho se obrátit, proto prosím o vaši radu.

Mám problém, který nemohu sám vyřešit a myslím si, že potřebuji pomoc druhé osoby. Pracuji u policie, nechci vyhledávat lékařskou pomoc, ale nějakou pomoc potřebuji. V poslední době mě pohltily výherní automaty, začínám prohrávat víc a víc peněz, nevím jak to popsat- je mi to nepříjemné. Je pravdou, že dokážu od automatu odejít, ale častěji se k němu vracím. Pokaždé si řeknu, že už nikdy a za pár dní nebo i druhý den mě to přejde a chci to zkusit znovu. Táhne mě to do heren a mé druhé já mi říká ne. Potřebuji pomoc a myslím si, že nutně, než mi to zničí život. Prosím Vás jestli je možné, pomozte mi.Třeba nějakou radou nebo něčím co mi pomůže. Sám to nějak nezvládám.

Jsem student VŠ v Brně a těžko se mi to píše, ale jsem závislý gambler. S touhou hrát se snažím vyrovnat s pomocí psychologa, který má ovšem málo času, takže jej nemůžu navštěvovat tak často, jak bych potřeboval. Proto se tímto obracím na Vás s prosbou o kontakt na nějakého psychologa, který se zaměřuje přímo na gamblerství, nebo popřípadě se chci zeptat, zda je možné se připojit k sezením Anonymních Gamblerů bez toho, abych byl po léčbě.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8